به گزارش روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان :با حضور معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان، رئیس بیمارستان امام حسن مجتبی ع شهرستان فومن تکریم و معارفه شد.

گیل وب دا / در این مراسم، از زحمات و خدمات سرکار خانم دکتر بهجت ساده رئیس سابق این بیمارستان تقدیر و آقای دکتر قاسمی به عنوان رئیس جدید این بیمارستان معارفه شد.

محسنی فرماندار فومن با اشاره به این که وزانت، نجابت و مدیریت موفق خانم دکتر ساده در بیمارستان فومن حاکی از شایستگی ایشان است، فداکاری کلیه پرسنل بیمارستان فومن در مبارزه با بیماری کرونا را مورد توجه و تقدیر قرار داد و افزود: در دوران دشوار آغاز شیوع کرونا، مجاهدت پرسنل بخش بهداشت و درمان شهرستان به ویژه، کارکنان، پرستاران و پزشکان بیمارستان امام حسن مجتبی ع شایان تقدیر است و در این میان دکتر ساده نقش برجسته ای ایفاء نموده است.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان نیز با تاکید بر نقش سایر سازمان ها و ادارات در حفظ چرخه سلامت جامعه ابراز داشت: یقینا همکاری  سایر ادارات و سازمانها برای موفقیت در برابر پاندمی کووید ۱۹_ضروری است و بی توجهی به رعایت پروتکل های ابلاغی چالشی در برابر نیل به اهداف مدنظر وزارت بهداشت و منویات ستاد مبارزه با کرونا می باشد.

دکتر دهنادی مقدم افزود دانشگاه علوم پزشکی گیلان از ابتدای پاندومی کرونا با حداکثر توان خود در برابر این بیماری مهلک ایستادگی کرده و ایثار پرسنل این دانشگاه در سطوح مختلف مثال زدنی است و در ادامه راه نیز ارتقای کیفی خدمات درمانی و بهداشتی جزو اولویت‌های نظام سلامت گیلان می باشد.