فرمانده سپاه قدس گیلان در پنجاهمین نشست ستاد استانی مبارزه با کرونا، از حمایت معیشتی سپاه از خانواده های کم بضاعت مشکوک به کرونا خبر داد.

گیل وب دا / سردار محمد عبدالله پور، فرمانده سپاه قدس گیلان در این نشست با اشاره به اجرای طرح شهید سلیمانی در گیلان، اظهار کرد: کل جغرافیای گیلان، بین دو هزار پایگاه مقاومت تقسیم شده و حدود ۷۰ درصد مردم گیلان غربالگری شده‌اند.

وی با اشاره به پیشرفت قابل‌توجه در اجرای طرح غربالگری سردار شهید سلیمانی، افزود: رشت، انزلی ، املش، رودبار، فومن، شفت، لاهیجان و ماسال بالای ۷۰ درصد غربالگری شده‌اند.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به حمایت از خانواده‌های کم‌بضاعت مالی در کنار اجرای طرح غربالگری شهید سلیمانی، گفت: همه خانواده‌هایی که مشکوک به کرونا هستند و مشکل اقتصادی دارند به لحاظ معیشتی و ریالی حمایت می‌شوند که تاکنون ۵۶۲ خانوار از ۱۴۱۶ خانوار موردحمایت قرارگرفته‌اند.

سردار عبدالله پور از حُسن مشارکت مردم در گیلان ابراز خرسندی کرد و گفت: مشارکت مردم گیلان در مساعدت به سپاه در اجرای طرح شهید سلیمانی بسیار خوب بوده و مردم گیلان در مواسات هم، ۹۶ میلیارد تومان در قالب مواسات و کمک مؤمنانه، مساعدت کرده‌اند.

وی با بیان اینکه طرح شهید سلیمانی طی ۴۰ روز در گیلان به اتمام خواهد رسید، افزود: امیدواریم با پیشرفت کنونی تا دو هفته آینده غربالگری بیماران در کل استان به اتمام برسد.