معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان در پیامی ،ولادت حضرت زینب (س) روز پرستار را تبریک گفت

گیل وب دا / نامگذاری روز پرستار در روز میلاد بانوی بزرگ اسلام، اسوه ایثار و فداکاری نشان از اهمیت و ارزش والای این شغل شریف دارد.

 بی تردید در این شرایط حساس که جامعه با آن روبرو است پرستاران هستند که برای حفظ ارتقای سلامت جامعه از هیچ کوششی دریغ نکرده و نمی کنند و این جانفشانی در تاریخ ثبت خواهد شد.

یقینا با توجه به اینکه استان گیلان از اولین استانهایی بود که در زمان شیوع بحران کرونا درگیر پاندمی این ویروس گردید و در این بین کادر درمانی در شرایط طاقت فرسا شجاعانه و مجاهدانه لباس دفاع از هم میهنان را به تن کردند و همچون رزمندگان دفاع مقدس برای سلامت جامعه با روحیه ای بر گرفته از ویژگی های والای بانوی استقامت  و شکیبایی ،تلاش کردند تا آلام بیماران را با فداکاری ها  و حس انسان دوستی کاهش دهند نزد پروردگار جایگاهی رفیع خواهند داشت چرا که ارمغان این از خودگذشتگی ادامه حیات بیماران و امید به زندگی برای گیلانیان بود.

 در این مسیر بسیاری از کادر درمانی کشورمان مبتلا به بیماری کووید ۱۹ و برخی به کاروان شهدای خدمت کشور عزیزمان پیوستند و یادآور این مهم شدند که پیروزی و موفقیت هر جامعه‌ای نیازمند اتحاد، همدلی و ایثار می‌باشد.

اینجانب با تبریک سالروز ولادت حضرت زینب(س)، از ایزد منان آرزوی سلامتی و موفقیت برای تمامی پرستاران خدوم را دارم و یاد و خاطره شهدای خدمت را گرامی میدارم. همچنین از درگاه ایزد منان برای همگان سلامتی و بهروزی مسألت دارم.