رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان درپیامی، ضمن گرامیداشت هفته بسیج، مشارکت فعالانه بسیج در دوران کرونا را نمونه آشکار ایثارگری و مجاهدت عنوان کرد.

گیل وب دا / متن پیام به شرح زیر است:

طبق فرمایشات  مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، سپاه و بسیج مظهر مقاومت و مجاهدت در برابر همه تهدیدها است و مشارکت فعالانه سپاه و بسیج در دوران کرونا از نمونه های بارز آن است.

بی تردید نقش بسیج در  جذب و سازماندهی نیروهای جهادی فعال در بحران کرونا و همچنین حضور فعالانه در کارگروه های بهداشت و درمان بسیار اثرگذار بوده و این روحیه نیز بسیار قابل تقدیر است.

حمایت نیروهای مخلص بسیجی  از وزارت بهداشت و درمان در پی مجاهدت های شبانه روزی کادر سلامت در دوران کرونا، ستودنی است.

نیروهای ایثارگر بسیج استان در طول یک سال اخیر در تمامی موارد، همراه و همگان با دانشگاه علوم پزشکی و کادر بهداشت و درمان بوده و ما نیز همواره از رهنمود های آنها استفاده کرده ایم و امیدواریم در آینده پیش رو نیز با همدلی و همراهی این عزیزان بتوانیم استان گیلان را در حوزه سلامت به جایگاه واقعی خود برسانیم.

اینجانب ضمن گرامیداشت هفته بسیج، فرا رسیدن  روز بسیج(۵آذر) را به بسیجیان ایثارگر و فداکار بویژه کارکنان و دانشجویان بسیجی دانشگاه علوم پزشکی گیلان تبریک عرض نموده، توفیق، سرافرازی و سلامتی همگان را از درگاه ایزد منان مسالت دارم.

 

دکتر ارسلان سالاری

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان