رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، با ارسال پیامی، دانشجویان را جهادگران علم و معرفت خواند و سالروز حماسه ۱۶ آذر را گرامی داشت.

 گیل وب دا / متن پیام دکتر ارسلان سالاری-رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان به این شرح است؛ 

۱۶ آذر، سالروز خلق رشادت دانشجویان شهیدی است که در راه مبارزه با استکبار، جان خود را نثار آرمان های خویش کردند و این روز تاریخی را رقم زدند.
امروز نیز شما دانشجویان با حضور جهادگرانه در عرصه علم و معرفت می توانید با وجود موانع دشوار بر همه چالش ها و مشکلات فائق آیید و نقش بی بدیل خود را در پیشرفت و بالندگی کشور به زیبایی ایفا کنید
در روزهایی که ویروس کووید ۱۹ در تمام کشور و جهان، خودنمایی می کند، حضور شما دانشجویان عرصه پزشکی ، پرستاری و پیراپزشکی، در کنار مدافعان سلامت، بسیار سازنده، اثربخش و شایسته تقدیر است. امید است با درخشش دانشجویان کشور عزیزمان در عرصه های مختلف بهداشتی و درمانی بتوانیم بر این ویروس ناشناخته و نوظهور غلبه کنیم‌.
اینجانب با گرامی داشت یاد و خاطره دانشجویان شهید، این روز بزرگ و به یادماندنی را به دانشجویان کشور و علی الخصوص دانشگاه علوم پزشکی گیلان تبریک عرض نموده و از درگاه خداوندمتعال ، موفقیت عزیزان دانشجو را در وادی خدمت به کشور، مسالت می نمایم

 

دکتر ارسلان سالاری- رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان