دکتر انوش دهنادی مقدم_معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان، با ارسال پیامی، سالگرد شهادت مدافعان سلامت گیلان را گرامی داشت.

گیل وب دا / متن پیام دکتر انوش دهنادی مقدم_ معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان به شرح زیر است؛

بسم رب الشهدا و الصدیقین

وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ أَمْوَاتًا ۚ بَلْ أَحْیَاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ

البته نپندارید که شهیدان راه خدا مرده‌اند، بلکه زنده‌اند (به حیات ابدی و) در نزد خدا متنعّم خواهند بود(سوره آل عمران آیه ۱۶۹)

در یک سال اخیر شهادت مدافعان سلامت در دانشگاه علوم پزشکی گیلان که از ابتدای بحران شیوع ویروس کرونا در کشور بعنوان اولین کانون های درگیر در حال ایثار و جانفشانی بودند یادآور رشادت هایی کم نظیر در دفاع از سلامت کشور است.

تقدیم اولین شهید سلامت کشور از استان گیلان مصداقی بارز و نمادی از ایثار کادر درمانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان است که به عنوان برگی زرین در تاریخ ثبت گردیده است که بواسطه آن همگان اخلاص و جانفشانی این عزیزان را به یاد خواهند داشت.

گروه خادمین عرصه اجتماعی، پرستاران و پزشکان نقش بسزایی از ابتدای روزهای سخت بحران پاندمی این بیماری تاکنون داشته و دارند که یقینا از این رو اجر الهی و بالاترین پاداش را نزد پروردگار خواهند داشت.

عروج همکاران عزیز و گرانقدرمان، شهیدان سلامت استان گیلان که در جبهه نبرد بی امان با ویروس منحوس کرونا تا آخرین نفس ایستادگی کردند و جنگیدند، برای ما  بسیار سخت و جانکاه بوده اما یاد و خاطره  و تلاش های صادقانه و شبانه روزی این قهرمانان در کنار سایر مدافعان سلامت استان مخصوصاً در نجات جان بیماران کرونایی، همواره در یادها باقی خواهد ماند و برای ما جهت ادامه این مسیر، انگیزه ای صد چندان خواهد بود.

اینجانب با گرامیداشت یاد شهدای مدافع سلامت گیلان ، اولین سالگرد شهادت شهدای خدمت را به دانشگاهیان کشور علی الخصوص جامعه بزرگ دانشگاه علوم پزشکی گیلان وخانواده های معزز شهدای خدمت ومردم شریف استان تسلیت عرض نموده و برای یکایک شهدای خدمت علودرجات و رحمت ومغفرت واسعه الهی و برای بازماندگان  محترمشان شکیبایی و اجر عظیم مسألت دارم.

دکتر انوش دهنادی مقدم

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان